cta quote button US

IT Sales School “Roadshow”

Унікальний Практичний Курс з виїздом в EU

Ви мабуть чули чи навіть можливо вже брали участь в різноманітних онлайн-курсах чи школах ІТ продаж? І це справді непоганий спосіб почати кар’єру в ІТ. Але якщо добре розібратися, то попри всі грамоти та сертифікати вони не вчать основного. За роки діяльності ми зрозуміли, що суть нашої роботи – це побудова стосунків. Тому для успішної продажі IT послуг треба знайомитися, спілкуватися та бачитися з клієнтом face to face на його території.

Будьте певні, ми не теоретики, а 100% практики (за нашими плечима сотні зустрічей та поїздки в Нью-Йорк, Лондон, Стокгольм, Берлін, Монако) і ми готові ділитися досвідом цих поїздок, успіхами та невдачами з учасниками школи.

Тільки 4 людини (2 пари по 2 людини) попадуть на цей курс, які попередньо пройдуть відбір по ряду важливих критеріїв (рівень англійської мови, проактивність та вміння приймати рішення в умовах невизначеності, попередній досвід продаж і тд.) На думку Уорена Бафета найкраща інвестиція – це інвестиція в себе та своє навчання. Тому ознайомтесь з програмою нижче та контактуйте нас стосовно участі прямо зараз!

 • Day 1 – адаптація в офісі, теорія, максимальна “вижимка” цінної інформації про ІТ, ринок, послуги і тд.
 • Day 2-5 – практика і тільки практика, активна робота через різні канали на “набивання” зустрічей
 • Day 5 – перше заміряння результатів (скільки людей сконтактовано, скільки відповіло і тд), а також бронювання квитків, готелів для учасників.
 • Day 8-11 – подальша робота націлена на зустрічі, асистування в скайп-коллах з нашого боку
 • Day 12 – повністю присвячується теорії та практиці зустрічей (що, як, коли, ньюнси та різні хаки)
 • Day 15-18 – подальша робота націлена на зустрічі, асистування в скайп-коллах з нашого боку
 • Day 19 – фінальна репетиція-імітація 2 год зустрічі з реальним “клієнтом” американцем у нас в офісі
 • Day 22-26 – виїзд парами (двійками) в Європу учасників курсу з рекламними матеріалами
 • Day 29 – по повернення в Україну зустріч в офісі, детальний звіт по поїздці, фоллов-ап та передача лідів
 • Day 30 – завершення програми, пропозиція працевлаштування кращому випускнику, рекомендації в ІТ компанії для інших учасників

Для кого ця програма?

 • В першу чергу курс розрахований на людей з досвідом продажів в інших галузях, які хочуть далі будувати свою кар’єру в ІТ та не бояться зразу “йти під танки”.
 • Також курс може бути цікавий людям вже з певним досвідом в ІТ, які хочуть вийти за рамки звичного віртуального спілкування на тих же біржах фрілансу до прикладу.
 • Актуально буде і для студентів – випускників економічних та міжнародних факультетів, які готові пожертвувати відпочинком в Єгипті чи Туреччині на користь бізнес-туру в Європу.

Яка вартість?

Оскільки це наш перший запуск, то ціноутворення ще залежить від деяких не до кінця сформованих факторів. Але щоби Ви мали приблизне уявлення про витрати, то тільки сам виїзд на тиждень (квитки на лоукост, бронь хостела чи airbnb, харчування та транспорт в місті…) коштуватиме не менше 500 USD з людини. До цієї цифри ще потрібно приплюсувати вартість власне наших навчальних послуг. Але у Вас буде змога частково чи повністю “відбити” Ваші затрати. Якщо Вам вийде після поїздки привезти “гарячих клієнтів” готових стартувати розробку з нами прям вже, ми звісно Вам оплатимо за них. Все у Ваших руках!

Ще важливо розуміти, що це не вечірні курси після роботи, на вихідних чи коли буде вільна хвилина. Будьте готові повноцінно вкластись 160 годин протягом місяця для результату. Ставки високі, але й приз відповідний.

Орієнтовна дата старту – 1 лютого 2018 року, в подальшому – раз в квартал. Для реєстрації в програмі просто заповніть контакт форму на нашому сайті.